Kondicionieriu Pildymas Kaune – Akcija 2020 Vasara

Kondicionieriu Pildymas Kaune Akcija – Akcija! – automobilio patikra nemokamai! Kondicionieriaus pildymas – nuo 5 Eur 134a Freonas, Sistemos Vakuumavimas, Tepalų su UV dažais įpilimas ir Sandarumo Diagnostika

KONDICIONIERIŲ PILDYMAS KAUNE yra transporto priemonės kondicionavimo sistemos užpildymas šaldymo reagentu (freonu). Automobilio kondicionierių papildyti rekomenduojama kasmet, arba kai susilpnėja šaldymo efektyvumas. Freono kiekis šiais minimais atvejais yra sumažėjęs.

Kondicionieriu Pildymas Kaune - Akcija 2020 Vasara

Automobilių kondicionierių pildymas, remontas – naudingi patarimai

Kai temperatūra kyla, nėra nieko geriau kaip įlipti į vėsų automobilį. Automobilių gamintojai rekomenduoja prieš kiekvieną metų sezoną patikrinti autmobilio freono kiekį sistemoje, jei reikia papildyti, patikrinti kondicionieriaus siurblį bei ortakių filtrus.

Kondicionieriu Pildymas Kaune Akcija 2020 Vasara

Užtrunka tik 30-20 min kondicionieriaus pildymas Kaune;

  • Mūsų specialistai patikrina azotu, prieš pildydami, sistemą, ar nėra nesandarumų;
  • Taip pat užpildome freonu su UV dažais NEMOKAMAI, todėl jei kondicionierius nustoja veikti ir freonas išteka, galima nesunkiai nustatyti nesandarumo vietą;
  • NEDELSKITE! Važinėjant tuščia ir nesandaria kondicionieriaus sistema, gadinasi jos pagrindiniai elementai(kompresorius, radiatorius ir kt.), viduje kaupiasi drėgmė ir vyksta korozija.

Greitas ir patikimas automobilių kondicionierių pildymas, remontas Kaune. Autoservisų Kaune adresai ir kontaktai. Taikome Nuolaidas ir Akcijas.

1. Servisas Vilijampolėje

Rausvės g 2,
LT-48314 Kaunas

Kondicionieriu Pildymas Vilijampole

2. Servisas Romainiuose / Šilainiuose

Alytaus g. 14
Kaunas 47107

Kondicionieriu pildymas romainiuose